RECENZIE

 • Titul: Zo života a pre život - autorský debut

  knižne vydaná: október 2010 Vydavateľstvo OBJAVITEĽ

 • Titul: šokujúce prebudenie

  knižne vydaná: júl 2016 Vydavateľstvo BESTSELER

 •  

  O KNIHE:

  Kniha je písaná o svete ľudských pocitov. Tvárou v tvár sme denne vystavovaní ľudským emóciám. Dar života, dôvera, beznádej, šťastie, sklamanie, priateľstvo, láska, smútok a spomienky. To všetko a ešte viac je našou súčasťou. Žijeme vo svete medziľudských vzťahov. Naše myšlienky rozprávajú o tom, akí sme ľudia. Nemáme strach, pretože si myslíme, že do nich nik nemôže nazrieť. Čo ak sa mýlime?

  Naše myšlienky nie sú pred nimi utajené. Pozorujú ako žijeme a konáme. Skúmajú princípy fungovania vzťahov. Nemôžu však pochopiť protipóly, ktorými si ubližujeme. Sú pozorovateľmi našich životov. Kniha odkrýva učenie troch duchovných majstrov o našom bytí. Učenie o tom, čo by malo byť základom prežitia na našej malej modrej planéte.

 •  

  O KNIHE:

  Je to novodobý mysteriózny krimi thriller, ktorý sa opiera o ostré témy našej slobody a súkromia. Zistíte, že hranica medzi skutočnosťou a fikciou môže byť krehká a stratiť sa v nej nie je až také ťažké. Novodobý krimi thriler šokujúce prebudenie, otvára neotvorené témy v rukách vládnych inštitúcií. Netreba tiež zabúdať, že hranica medzi skutočnosťou a fikciou môže byť veľmi krehká a stratiť sa v nej nie je až také ťažké.